HAKKINDA

Uzman ve Güçlü Mühendislik tecrübesi ile işinize uygun çözümler sunuyorum

HAKKINDA

Yıldız Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği'nden Lisans diploması sahibi olan Naci Karabulut, Türk Hava Yolları ve Saniva Computers’de Staj eğitimini tamamladı. SNA (System Network Architecture) konusunda tez çalışmasını hazırladı.

Askerlik görevini Harp Akademileri Teknik Eğitim Merkezinde tamamlayarak, çeşitli bilişim firmalarında Birim Yöneticiliği ve Holdinglerde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Mernis Projesi, Araçta Muhasebe Projeleri, Barkodlu Üretim ve Otomasyon Projeleri, Tekstil Portalı ve E-Ticaret Projeleri, ERP Projeleri, Üniversite ve Bankacılık alanında Networking Projeleri, Büyük Alış Veriş Merkezi ve Mağaza Otomasyonları vb. proje çalışmalarında bulundu. Yaptığı özel bir çalışma ile Türk Silahlı Kuvvetler Eğitim ve Doktrinler Komutanlığından başarı belgesi aldı.

IT Teknolojileri, Networking, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Organizasyon, B2B ve B2C E-Ticaret Danışmanlığı ve E-Ticaret Projeleri UI/UX Tasarımları, ERP ve CRM Teknolojileri, Kurumsal Bilgi Güvenliği, Endüstriyel Otomasyon, İnşaat Altyapı Projeleri, CCTV, Yangın ve Güvenlik Sistemleri konularında uzmanlık derecesinde bilgi ve tecrübe sahibi olan Naci Karabulut kariyerine danışmanlık alanında devam etme kararı almış ve halen ülkemizin saygın firmalarında ve Aile Şirketlerinin Kurumsallaşma süreçlerinde Bilişim Danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

E-TİCARET
SİSTEMLERİ

Laleli ve Osmanbey iş ortamlarına uygun özel E-Ticaret sistemlerinin projesini hazırlıyor ve kazandıran E-Ticaret siteleri kuruyorum.

Detay

ÖZEL YAZILIM
PROJELERİ

Şirket iş süreçlerine ve organizasyonuna uygun, hızlı ve verimli kullanılan yazılım projeleri hazırlıyorum.

Detay

OTOMASYON
ERP - CRM

Kar ve Verimlilik odaklı, uygun maliyetli en az personel ihtiyaçlı otomasyon yazılımları projelendiriyorum.

Detay

KARLI
İNŞAAT PROJELERİ

En uygun mühendislik çözümü ve doğru hakediş planlaması ile inşat projelerinizde karlılığı sağlıyorum

Detay

MÜHENDİS KADROMUZ

Naci KARABULUT

KURUCU - Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
Yıldız Teknik Üniversitesi